Przedszkole Nr 59 Promyczek w Gdańsku

Przedszkole Nr 59 Promyczek. Teksty wierszy i piosenek do nauki. Zaproszenie na spotkanie adaptacyjne. Serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte na spotkanie adaptacyjne do naszego przedszkola, które odbędzie się w dniu 31.08.2015 r. o godz. 10.00. Jednocześnie zachęcamy do przeczytania artykułu, który, mamy nadzieję ułatwi dzieciom przejście ze środowiska rodzinnego do grupy przedszkolnej. Pierwsze dni w przedszkolu. Jak to z miodkiem było. Popatrzmy na zdjęcia. Żabki. Na godz. 10.00. Serdecznie zapras.

OVERVIEW

This web page przedszkole59.eu currently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have evaluated eighteen pages inside the site przedszkole59.eu and found zero websites interfacing with przedszkole59.eu. There is one public web platforms owned by this website.

PRZEDSZKOLE59.EU RANKINGS

This web page przedszkole59.eu has seen variant levels of traffic all round the year.
Traffic for przedszkole59.eu

Traffic ranking (by month) for przedszkole59.eu

Traffic ranking by day of the week for przedszkole59.eu

WHAT DOES PRZEDSZKOLE59.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole59.eu Mobile Screenshot of przedszkole59.eu Tablet Screenshot of przedszkole59.eu

PRZEDSZKOLE59.EU HOST

I discovered that a lone root page on przedszkole59.eu took three thousand seven hundred and ninety-eight milliseconds to come up. I could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider przedszkole59.eu not secure.
194.181.122.235

I caught that this website is employing the Apache operating system.

Przedszkole Nr 59 Promyczek w Gdańsku

DESCRIPTION

CONTENT

This web page przedszkole59.eu states the following, "Teksty wierszy i piosenek do nauki." Our analyzers viewed that the website also stated " Serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte na spotkanie adaptacyjne do naszego przedszkola, które odbędzie się w dniu 31." The Website also said " Jednocześnie zachęcamy do przeczytania artykułu, który, mamy nadzieję ułatwi dzieciom przejście ze środowiska rodzinnego do grupy przedszkolnej. Jak to z miodkiem było."

SUBSEQUENT WEBSITES

Aktualności

Przedszkole5a

Dzieci z grupy III i IV. Jadą na wycieczkę do Planetarium. W Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wyjazd z przedszkola o godz. Tego dnia dzieci nie mają posiłku w przedszkolu.

Przedszkole nr 6 w Oleśnicy

Przedszkole Nr 6 w Oleśnicy jest placówką sześcio oddziałową do której uczęszcza ponad 150 przedszkolaków. Witamy na stronie Przedszkola nr 6 w Oleśnicy. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania Naszego serwisu. Czwartek, 25 cze 2015. Czwartek, 25 cze 2015. Środa, 10 cze 2015. W Krainie Smerfów - XIV Piknik Rodzinny. Piątek, 29 maj 2015. Wtorek, 19 maj 2015.

Zdrowe Jagódki

Z nowym rokiem udało nam się uruchomić nową . Pracownia Edukacji Żywej -do naszego . Wizyta w Śląskim Ogrodzie w Chorzowie. Wizyta w Śląskim Ogrodzie w Chorzowie - w . Bo wszystkie dzieci są ważne. Jak co roku, 6 grudnia odwiedził nas św.